PROMOCJE

NOWE PROMOCJE KAŻDEGO DNIA

- 15% NA KAWĘ

Poniedziałki nie są takie straszne, szczególnie gdy towarzyszy Wam kawa z La Cafe. Tego dnia częstujemy Was kawą z rabatem - 15%

CIACHO ZA 6 ZETA

Wiadomo nie od dzisiaj, że kawa smakuje lepiej z ciachem, dlatego też we wtorki dowolne ciacho w zestawie z dużą kawą kupicie za 6 zł. Fajnie, prawda?

DUŻE PIWO W CENIE MAŁEGO

W środy mamy ekstra promocję dla dorosłych. Duże piwo z beczki Żywiec Białe w cenie małego w godzinach od 16:00 do 18:00.

- 15% NA GOFRY WYTRAWNE

Kto powiedział, że gofry muszą być wyłącznie na słodko? Spróbuj gofrów w wersji na słono. W czwartek jest do tego świetna okazja - rabat 15% na gofry wytrawne.

WIECZORY Z PLANSZÓWKAMI

Tęsknicie za dawnymi czasami, bez smartfonów i komórek? Wpadnijcie na wieczór planszówek w La Cafe. Koniecznie ze znajomymi! W piątki mamy dla Was sporo gier, które zapewnią Wam emocjonującą rozgrywkę z najbliższymi.

DUŻA AMERICANO W CENIE MAŁEJ

Jesteśmy dumni z naszej kawy dlatego chętnie się z nią Wami dzielimy. W sobotę dużą, klasyczną kawę Americano kupicie w cenie małej - bo tym co dobre trzeba się dzielić!

DESERY 15 % TANIEJ

Po niedzielnym obiedzie deser to punkt obowiązkowy! W niedzielę deser dnia kupicie u nas z rabatem 15% w godzinach od 14:00 do 16:00. Koniecznie wpadnijcie całą rodziną!

PROMOCJE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ

DARMOWE WIFI

Lubisz być online? Przeglądaj Internet przy doskonalej kawie i przekąskach - od teraz darmowe, nielimitowane WIFI w La Cafe!

Aktualna prasa i ciekawe książki

W naszej biblioteczce znajdziesz sporo ciekawych książek, które w towarzystwie naszych napojów będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

10% zniżki dla studentów

Jesteś studentem? Masz 10% zniżki!

Karta stałego klienta

Zbieraj ziarenka kawy na Karcie Stałego Klienta. 9 ziarenek = 10 kawa z darmo!

Obserwuj nas w social mediach i bądź na bieżąco z nowymi promocjami. Korzystaj z ofert last minute!