O NAS

La Cafe

to klimatyczna kawiarnia i restauracja powstała w 2014 r., w której wypijesz aromatyczną kawę parzoną przez baristów a także zjesz coś pysznego – od przekąsek bo smaczne dania obiadowe, znajdująca się w Chełmie przy ulicy Krzywej 40, w zabytkowej kamienicy zbudowanej pod koniec XIX wieku.

Nasze motto – „Przez smak do serca” towarzyszy nam każdego dnia. Wszystkie dania i napoje przygotowujemy z najlepszej jakości produktów dostarczanych od lat przez tych samych, sprawdzonych dostawców – dzięki czemu mamy pewność, że każde danie i każda kawa będzie smakowała równie wspaniale.

Przy wypieku ciast stawiamy na tradycyjne receptury które pamiętają czasy naszych prababci.

La Cafe to mały lokal o wielkim sercu. Właśnie ten mały metraż naszej sali wprowadza niepowtarzalny nastrój i rodzinną atmosferę. U nas możesz czuć się jak u siebie w domu, możesz stać się naszym przyjacielem.

La Cafe to miejsce gdzie najważniejsi są nasi Goście. To miejsce dla wszystkich - bez wyjątków. Daj nam szansę dotrzeć przez smak do Twojego serca.

Michał Bartoszuk – właściciel

Tworząc naszą kawiarnię chciałem aby było to miejsce inne niż wszystkie, gdzie liczy się atmosfera, zadowolenie moich Gości. Nie wyobrażam sobie, że ktoś kto wstępuje do naszego wspólnego miejsca i staje się częścią naszej kawiarnianej rodziny może wyjść rozczarowany. Osobiście czuwam nad jakością serwowanych przez nas dań, deserów, przekąsek i napojów. Słucham waszych uwag i wyciągam wnioski. Zapraszam do mojego małego świata. Zapraszam do La Cafe!