MISJA LA CAFE

 

Nasza misja

 

W La Cafe staramy się być innowacyjnymi i robić zawsze o jeden krok dalej. Wierzymy w wartości, które wyznaczyliśmy sobie przed laty. Najważniejsi są dla nas nasi Goście a także dbałość o jakość produktów, ochrona środowiska oraz wspieranie inicjatyw charytatywnych.

k

LUDZIE

Naszych Klientów nazywamy Gośćmi bo każdego z nich traktujemy po domowemu, na wstępie witając uśmiechem. Zależy nam na relacjach międzyludzkich, chętnie nawiązujemy kontakt z naszymi Gośćmi i jeżeli tylko mamy chwilkę wolnego to z przyjemnością wdajemy się w rozmowę. Dbamy również o naszych Pracowników – to oni tworzą niezwykłą atmosferę naszej kawiarni, bez nich nie ma nas. Staramy się aby każdy członek załogi La Cafe czuł się dobrze w tym co robi i mógł spełniać się w pracy, pomagamy pielęgnować Ich pasje.

a

PRODUKTY

Jakość zawsze była, jest i będzie dla nas priorytetem. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki temu mamy pewność, że jakość naszych dań jest na wysokim poziomie. W sezonie letnim owoce i warzywa kupujemy od lokalnych rolników, którzy w uprawę swoich plonów wkładają dużo serca; miód wykorzystywany w naszej kuchni pochodzi z zaprzyjaźnionej lubelskiej pasieki. Kawa – to nią częstujemy Was każdego dnia, jest naszym podstawowym produktem, dbamy więc aby ziarna pochodziły z etycznych upraw, wolnych od wykorzystywania pracowników.

ŚRODOWISKO

Dbamy o środowisko naturalne, staramy się ograniczać torby plastikowe; segregujemy surowce wtórne; kubki i inne opakowania „na wynos” które używamy w naszej kawiarni produkowane są z materiałów pochodzących z recyklingu i można je przetworzyć ponownie. Wspólnie dbajmy o środowisko; wspólnie dbajmy o nasz dom!

WSPARCIE CHARYTATYWNE

Chętnie angażujemy się w akcje charytatywne. Czasami mały gest dla nas, znaczy bardzo dużo dla kogoś potrzebującego pomocy. Wierzymy, że dobro wraca.