FRANCZYZA

a

WŁASNA KAWIARNIA – POMYSŁ NA BIZNES

Marzysz o własnym biznesie? Postaw na kawę! 

La Cafe to sieć kawiarni stworzona z pasji do kawy i kuchni. W przeciwieństwie do innych stawiamy na małe, klimatyczne lokale oraz domową atmosferę.

Oferta franczyzowa La Cafe to obecnie najbardziej przystępny i korzystny koncept gastronomiczny na rynku skierowany zarówno do osób doświadczonych w branży, jak i tych rozpoczynających swoją przygodę na rynku gastronomiczno-kawiarnianym.

Co nas wyróżnia?

Niskie nakłady inwestycyjne

Minimalne koszty stałe

Szybki zwrot inwestycji

Wsparcie księgowe i marketingowe

Szkolenia baristyczne i produktowe

TRZY TYPY KAWIARNI

każda kawiarnia jest wyjątkowa a jej rodzaj zależy od wielkości pomieszczenia, Twoich możliwości inwestycyjnych i pomysłu na biznes.

  • La Cafe Express – lokale o małej powierzchni z podstawowym menu napojów i przekąsek oraz podstawową ofertą sklepową mieszanek kaw.
  • La Cafe Standard – regularne kawiarnie z rozbudowanym menu napojów, przekąsek, deserów, alkoholi kraftowych, z rozbudowaną ofertą sklepową mieszanek kaw, herbat, dodatków do kaw.
  • La Cafe – kawiarnie z zapleczem kuchennym, rozbudowanym menu napojów, przekąsek, deserów, dań ciepłych, alkoholi, z obsługą kelnerską, ofertą cateringową oraz rozbudowaną ofertą sklepową mieszanek kaw, herbat, dodatków do kaw
a
a

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

1. Pierwsze spotkanie

Na pierwsze spotkanie zapraszamy Cię do naszej kawiarni w Chełmie, to świetna okazja na poznanie naszej firmy oraz zespołu La Cafe. Wizyta w naszej siedzibie jest również najlepszym sposobem aby poznać naszą strategię działania i szczegółowo porozmawiać o systemie franczyzowym, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli nie możesz do nas dotrzeć my przyjedziemy do Ciebie albo porozmawiamy online.

2. Przedwstępna umowa franczyzy

Jesteś już zdecydowany na współpracę z nami? Kolejnym krokiem będzie podpisanie przedwstępnej umowy franczyzy, która daje możliwość zapoznania się z zasadami głównej umowy franczyzowej oraz opisuje zasady wsparcia Twojej działalności ze strony La Cafe. Na tym etapie nie jesteś do niczego zobowiązany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia chętnie o nich porozmawiamy a umowę dostosujemy do Ciebie.

3. Podpisanie głównej umowy franczyzowej

Wiesz już o nas wszystko i zdecydowałeś się na podpisanie głównej umowy franczyzowej? Na tym etapie zaczynamy proces rekrutacji pracowników do Twojej kawiarni oraz szkolimy Twój zespół.

My zajmujemy się:

  • przygotowaniem projektu wnętrza kawiarni
  • planem finansowania inwestycji
  • wyposażeniem kawiarni – doborem zaplecza technicznego
  • przygotowaniem materiałów reklamowych
  • opracowaniem strategii marketingowej
  • przygotowaniem spersonalizowanej oferty produktowej
  • przeszkoleniem Ciebie i Twojej załogi (obsługa kasy fiskalnej lub systemu POS, przygotowywanie napojów i dań, obsługa klienta, szkolenie marketingowe, szkolenie produktowe, podstawy księgowości itp.)

4. Twoja kawiarnia już istnieje, co dalej?

Początki bywają trudne ale nie zostawimy Ciebie samego. Minimum przez miesiąc nasi instruktorzy pracują wspólnie z Tobą, w pełnym wymiarze godzin otwarcia tak abyś miał pewność, że wszystko co robisz jest ok. Jesteśmy po to, aby wspólnie dążyć do perfekcji.

5. PODCZAS WSPÓŁPRACY NIE ZOSTAJESZ SAM!

Przez cały okres współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie marketingowe i księgowe. Co miesiąc nasz dział marketingu będzie przesyłał Ci materiały reklamowe POSM (plakaty, ulotki, materiały wspierające sprzedaż itp.).  Ponadto stawiamy na ciągły rozwój, dlatego co jakiś czas będziemy oferowali Ci szkolenia baristyczne i produktowe.